Skorzystaj z rabatu na pierwszy zakup!
15% ZNIŻKI NA WSZYSTKIE DZIEŁA SZTUKI
Surrealizm Portret Malarstwo "Cienie ptaków" malarz Serhii Voichenko olej płótno
Obraz «Cienie ptaków», Serhii Voichenko - Jose Art Gallery
Cienie ptaków — kupić
Cienie ptaków — painting
Cienie ptaków — zamówić
Cienie ptaków — kupić online
Poproś o więcej zdjęć
Ulubionechevron_bottomZapisz
15

Cienie ptaków

Oryginalna grafika, 50×60 cm, 2026
5 338 złPLN
Wysyłka i podatki wliczone w cenę
Potrzebuję pomocy?
Oryginalna grafika z certyfikatem autentyczności
Secured payment
PayPalVisaMastercardGoogle PayApple PayAmexWeChat PayAlipay
Darmowe zwroty 14 dni
Profesjonalna dostawa globalna, wszystkie koszty wliczone
Znajdź podobne dzieła

Charakterystyka obrazu „Cienie ptaków”

Rok stworzenia2026
Wymiary50 S × 60 W × 1.7 G   cm
Rodzaje sztukimalarstwo
Stylsurrealizm
Gatunekportret
Materiałyolej, płótno
Sposób pakowaniaOpakowanie kartonowe
Słowa kluczowe
oryginalny prezentObrazy olejnepomarańczowy i niebieskiobrazzdjęciesurrealizmUkraiński artysta

Opis dzieła “Cienie ptaków”

Automatyczne tłumaczenie

W upalne letnie popołudnie człowiek obserwuje ptaki. Niebieskie cienie i pomarańczowe ciepło w złożonej geometrii dnia.

Grafika we wnętrzu

interior
interior
O artyście

Uwielbiam proces kreatywności i nieustanne poszukiwania! Nie mam jednego tematu do rysowania. I nie mam jednego stylu w moim malarstwie. Lubię impresjonizm, ekspresjonizm i abstrakcję. Uwielbiam eksperymenty i swobodę wyrażania siebie na płótnie. I lubię też łatwość w procesie rysowania. Chociaż moje prace nie wyglądają na łatwe, to w rezultacie lubię wielu różnych artystów, którzy pracują w zupełnie innych stylach i kierunkach. Widzę ich prace w mediach społecznościowych. Nie sądzę, żeby byli bardzo sławni. Ale każdy z nich jest interesujący na swój sposób. Inspirują mnie ich obrazy. I inspiruje mnie również moje Życie w jego różnych przejawach.

Ostatnio oglądane - 0 Dzieła sztuki
Zalecenia